HiGetaChi2014 Uncategorized انتخاب دسته بندی های وبلاگ مرتبط برای افزایش ترافیک

انتخاب دسته بندی های وبلاگ مرتبط برای افزایش ترافیک

اولین اشتباهی که بسیاری از وبلاگ نویسان تازه کار مرتکب می شوند، معمولاً انتخاب دسته بندی یا عدم وجود آن است.

اغلب می بینید که بسیاری از نویسندگان وبلاگ پست هایی را که در زیر دسته بندی «دسته بندی نشده» قرار می دهند قرار می دهند.

این اشتباهی است که بسیاری از وبلاگ نویسان جدید مرتکب شده اند، اگر دسته بندی های خود را به عنوان پیش فرض استاندارد در پلت فرم وردپرس انتخاب نکنید، در دسته بندی دسته بندی نشده قرار می گیرند.

انتخاب دسته برای وبلاگ ها برای ناوبری سایت و رتبه بندی موتورهای جستجو بسیار مهم است.

دسته بندی های وبلاگ شما باید با محتوای شما مرتبط باشد و یک پسوند موضوع اصلی یا اصلی وبلاگ شما حاوی اطلاعاتی در مورد آن باشد.

یک جستجوی سریع در هر یک از موتورهای جستجوی اصلی می‌تواند به شما پیشنهاد دهد که کدام عبارات برای دسته‌های شما مناسب‌تر هستند.

استفاده از ابزارهای رایگان مانند ابزار کلمات کلیدی گوگل، عبارات جستجوی مرتبط زیادی را در اختیار شما قرار می دهد که می توانید آنها را در نام دسته بندی خود بگنجانید.
If you have any concerns pertaining to where and how to use مرکز مام للعقم, you can contact us at our page.

به عنوان مثال، یک وبلاگ در مورد خوکچه هندی، می تواند دسته بندی هایی به نام مراقبت، صداها، غذا، قفس و بیماری ها و غیره داشته باشد.

تحقیق در مورد کلمات کلیدی بسیار مهم است و یک جستجوی ساده برای موضوع اصلی یا کلیدواژه‌های خاص، فهرستی را ایجاد می‌کند که می‌توانید دسته‌های خود را از بین آن‌ها انتخاب کنید.

این اغلب یک عامل نادیده گرفته در وبلاگ است، و زمانی که به درستی انجام شود، می تواند ترافیک رایگان بیشتری را به وب سایت شما برساند.

انتخاب دسته می تواند اطمینان حاصل کند که محتوای وبلاگ شما تمام حوزه های موضوع یا جایگاه شما را پوشش می دهد و به سایت شما طیف وسیع تری از مخاطبان می دهد.

به خاطر داشته باشید که پیوندهای URL به پست وبلاگ شما حاوی نام دسته است، نکته ای است که باید به خاطر بسپارید.

دسته بندی های وبلاگی را انتخاب نکنید که طول آن بسیار طولانی است.

اکثر وبلاگ نویسان اشتباه می کنند که یک دسته بندی طولانی دارند، که با اضافه شدن عنوان پست به آدرس لینک، این نام طولانی تر می شود.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post